Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Pátek 30.6.2017

Pozn.

Nepřítomné třídy012345678910
1.ATHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
1.BTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
1.CATHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
1.CBTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
1.DTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
1.FTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
1.NATHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
2.ATHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
2.BTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
2.CATHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
2.DTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
2.FTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
2.NATHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
3.ATHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
3.BTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
3.CATHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
3.DTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
3.FTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
4.ATHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
4.BTHTHTHTHTHTHTHTHTHTHTH
Změny v rozvrzích učitelů:
Balounová Dana2. hododpadáOBN3.CA
3. hododpadáOBN1.CA
4. hododpadáCEJ2.B
5. hododpadáLAE2.A
6. hododpadáCEJ4.B
Böhme Petr1. hododpadáZEP1.F (ZDN)
3. hododpadáZEP1.F (ZDN)
5. hododpadáMTR3.F (ZDN)
Duštírová Helena1. hododpadáLOG2.B
2. hododpadáPRV1.D
4. hododpadáNOZ1.D (OPL)
Dvořák Miroslav1. hododpadáPRA3.B
2. hododpadáVES2.A (VSČ)
3. hododpadáPRA4.B
4. hododpadáPRA4.A
5. hododpadáVES3.A (VSČ)
6. hododpadáVES4.A
Dvořák František1. hododpadáPRA1.A
2. hododpadáTEK1.CB
3. hododpadáMOV3.CA
4. hododpadáPRA3.A (VSČ)
5. hododpadáTED1.B
Dvořáková Zuzana1. hododpadáMAT1.D
2. hododpadáMAT3.D
3. hododpadáMAT1.CB
4. hododpadáPRV1.F
5. hododpadáPRV1.F
Ernest Josef1. hododpadáMOV1.CB (AUD)
2. hododpadáMOV1.CA
3. hododpadáFYZ2.A (TEL)
4. hododpadáMOV1.CB (AUD)
5. hododpadáSTR1.CB (AEL)
6. hododpadáSTR1.CB (AEL)
Ernestová Marcela1. hododpadáLAE1.B
2. hododpadáCJL1.F
3. hododpadáCJL1.D
4. hododpadáCJL3.CA
6. hododpadáZSV1.B
Foršt Jaroslav0. hododpadáODV2.CA (S1)
1. hododpadáODV2.CA (S1)
2. hododpadáODV2.CA (S1)
3. hododpadáODV2.CA (S1)
4. hododpadáODV2.CA (S1)
5. hododpadáODV2.CA (S1)
Gapková Eva1. hododpadáPKA4.A (S2)
2. hododpadáPKA4.A (S2)
5. hododpadáPEK1.NA (S1)
6. hododpadáPEK1.NA (S1)
Hyková Lenka1. hododpadáANJ2.A (ANJ1)
3. hododpadáANJ4.A (S2)
Jánská Marcela1. hododpadáPRA1.NA
2. hododpadáEKO3.A (VSČ)
4. hododpadáCHP2.NA
5. hododpadáEKO3.CA
Kestnerová Hana1. hododpadáCJL3.D
2. hododpadáCEJ3.B
3. hododpadáZSV2.B
4. hododpadáLAE4.B
6. hododpadáZSV1.A
Klímek Jaroslav1. hododpadáTRV1.F (TRH)
4. hododpadáVYS3.F (ZDN)
6. hododpadáVYS3.F (ZDN)
Kočí Milan0. hododpadáODV2.F (ZDN)
1. hododpadáODV2.F (ZDN)
2. hododpadáODV2.F (ZDN)
3. hododpadáODV2.F (ZDN)
4. hododpadáODV2.F (ZDN)
5. hododpadáODV2.F (ZDN)
Kočí Milan ml.0. hododpadáODV2.CA (S2)
1. hododpadáODV2.CA (S2)
2. hododpadáODV2.CA (S2)
3. hododpadáODV2.CA (S2)
4. hododpadáODV2.CA (S2)
5. hododpadáODV2.CA (S2)
Konečná Vladislava1. hododpadáEKO4.B
2. hododpadáEPO1.NA
3. hododpadáEKO3.F
5. hododpadáEKO4.A
6. hododpadáEKO3.B
Kozák Vratislav3. hododpadáMST3.B
4. hododpadáMST3.B
Králová Marta3. hododpadáMST1.B
Křížová Eva1. hododpadáANJ3.CA (S1)
2. hododpadáANJ2.B
4. hododpadáANJ2.A (ANJ2)
6. hododpadáANJ3.D (S2)
Kudrnovský Jaromír4. hododpadáEKA1.D (ELK)
5. hododpadáEKA1.D (ELK)
6. hododpadáMER1.D (ELK)
Lhoťan Josef2. hododpadáMAT3.A (TEL)
Machač Václav1. hododpadáANJ3.CA (S2)
2. hododpadáANJ1.B (TEA)
3. hododpadáANJ4.A (S1)
4. hododpadáANJ1.NA (S2)
5. hododpadáANJ4.B
Miller Pavel0. hododpadáODV2.D (ELK)
1. hododpadáODV2.D (ELK)
2. hododpadáODV2.D (ELK)
3. hododpadáODV2.D (ELK)
4. hododpadáODV2.D (ELK)
5. hododpadáODV2.D (ELK)
6. hododpadáODV2.D (ELK)
Mušková Jaromíra1. hododpadáMAT1.CA
2. hododpadáMAT4.B
3. hododpadáMAT2.A (VSČ)
4. hododpadáMAT1.CA
5. hododpadáMAT1.A
6. hododpadáMAT1.F
Nejedlý Vladimír5. hododpadáTEV1.NA (S2)
6. hododpadáTEV1.NA (S2)
Pantlíková Marcela1. hododpadáUCE2.NA
2. hododpadáUCE2.NA
3. hododpadáEKO3.D
4. hododpadáEKO3.D
6. hododpadáUCE3.A (VSČ)
Podlipná Pavlína1. hododpadáNEJ2.A (ANJ2)
3. hododpadáNEJ3.A
4. hododpadáNEJ2.A (ANJ1)
5. hododpadáTEA2.B (TEA)
6. hododpadáTEA2.B (TEA)
Rašínová Hana1. hododpadáIKT4.A (S1)
2. hododpadáIKT4.A (S1)
3. hododpadáIKT1.A (S1)
4. hododpadáIKT1.A (S1)
Slánský Václav4. hododpadáTRV3.F (TRH)
5. hododpadáTRV3.F (TRH)
6. hododpadáTRV3.F (TRH)
Suková Kateřina4. hododpadáMAT1.B
6. hododpadáZEM2.A (VSČ)
Špačková Klára1. hododpadáANJ3.F
2. hododpadáANJ3.F
3. hododpadáANJ1.F (TRH)
5. hododpadáNEJ2.B (NEJ)
6. hododpadáNEJ2.B (NEJ)
Štěpán Martin2. hododpadáMAT2.A (TEL)
4. hododpadáDEG3.A (TEL)
5. hododpadáIKT2.NA
6. hododpadáIKT2.NA
Štěpánová Zdeňka3. hododpadáIKT1.A (S2)
4. hododpadáIKT1.A (S2)
5. hododpadáFYZ3.A (TEL)
Turko Jan0. hododpadáODV2.F (TRH)
1. hododpadáODV2.F (TRH)
2. hododpadáODV2.F (TRH)
3. hododpadáODV2.F (TRH)
4. hododpadáODV2.F (TRH)
5. hododpadáODV2.F (TRH)
Vráblíková Martina1. hododpadáANJ3.A
2. hododpadáANJ1.B (NEJ)
3. hododpadáANJ2.NA
4. hododpadáANJ1.NA (S1)
5. hododpadáANJ3.B
6. hododpadáANJ3.D (S1)
Wenzelová Lenka2. hododpadáCEJ1.A
3. hododpadáPSY1.NA
5. hododpadáOBN3.D
Změny v rozvrzích tříd:
1.A0.-10. hod třídnická hodina
1.B0.-10. hod třídnická hodina
1.CA0.-10. hod třídnická hodina
1.CB0.-10. hod třídnická hodina
1.D0.-10. hod třídnická hodina
1.F0.-10. hod třídnická hodina
1.NA0.-10. hod třídnická hodina
2.A0.-10. hod třídnická hodina
2.B0.-10. hod třídnická hodina
2.CA0.-10. hod třídnická hodina
2.D0.-10. hod třídnická hodina
2.F0.-10. hod třídnická hodina
2.NA0.-10. hod třídnická hodina
3.A0.-10. hod třídnická hodina
3.B0.-10. hod třídnická hodina
3.CA0.-10. hod třídnická hodina
3.D0.-10. hod třídnická hodina
3.F0.-10. hod třídnická hodina
4.A0.-10. hod třídnická hodina
4.B0.-10. hod třídnická hodina