Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762
Suplování:
<<
v
>>
 
Suplování: Čtvrtek 21.6.2018
Nepřítomné třídy012345678910
2.Aakctakctakctakctakctakct
2.Bakctakctakctakctakctakct
2.NAukstukstukstukstukstukstukstukstukst
3.Bakctakctakctakctakctakct
3.CAukstukstukstukstukstukstukst
3.Dukstukstukstukstukstukstukst
3.Fukstukstukstukstukstukstukst
4.Aukstukstukstukstukstukstukstukstukst
4.Bukstukstukstukstukstukstukstukst
Nepřítomní učitelé012345678910
Dvořák FrantišekKkKk..-Mu-
Ernestová Marcela........Mu
Kestnerová Hana-<><>-
Konečná Vladislava-..-
Mikešová Vladislava-------
Mušková Jaromíra-HeDu
Podlipná Pavlína..
Špačková Klára-
Vráblíková Martina..-..Mc-..
Wenzelová LenkaJa-..Kn--
Změny v rozvrzích učitelů:
Balounová Dana2. hododpadáLAE3.B
Bednářová Věra5. hododpadáMST3.B
Duštírová Helena1. hododpadáLOG3.B
2. hododpadáLOG4.B
3. hodsupl. (Mu)LOG1.B(S009)
Dvořák Miroslav2. hododpadáPRA4.A (VSČ)
3. hododpadáVES4.A (VSČ)
Dvořáková Zuzana5. hodsupl. (Er)MAT2.F(D112)
5. hododpadáEAB2.B
Ernest Josef2. hodvýměna >>MOV2.CAna 5. hod
4. hododpadáDAP4.B
5. hodvýměna <<MOV2.CA(D210)z 2. hod
5. hododpadáKOV4.B
6. hododpadáPVY4.A (TEL)
Herrmannová Radka2. hodsupl. (Mu)BIO1.L(S007)
Hybler Petr3. hododpadáTEV3.B
4. hododpadáTEV3.B
Jánská Marcela1. hodsupl. (Wá)PRA1.NA(S111)
2. hododpadáCHP2.NA
4. hododpadáEKO4.A (VSČ)
6. hododpadáPRA2.NA
Kestnerová Hana2. hodvýměna <<CJL2.CA(D214)z 5. hod
Klímek Jaroslav1. hodsupl. (Dk)TEK1.CB (AUD)
2. hodsupl. (Dk)TEK1.CB (AUD)
Kočí Milan0. hododpadáODV3.F (ZDN)
1. hododpadáODV3.F (ZDN)
2. hododpadáODV3.F (ZDN)
3. hododpadáODV3.F (ZDN)
4. hododpadáODV3.F (ZDN)
5. hododpadáODV3.F (ZDN)
6. hododpadáODV3.F (ZDN)
Kolář Václav0. hododpadáODV3.D (AEL)
1. hododpadáODV3.D (AEL)
2. hododpadáODV3.D (AEL)
3. hododpadáODV3.D (AEL)
4. hododpadáODV3.D (AEL)
5. hododpadáODV3.D (AEL)
6. hododpadáODV3.D (AEL)
Konečná Vladislava3. hododpadáEKO4.A (TEL)
4. hodsupl. (Wá)EKO1.A(S012)
4. hododpadáEPO2.NA
Křížová Eva4. hodvýměna <<ANJ1.CB(D114)z 22.6. 4. hod
5. hodzměna ANJ1.D (OPL)(D105)
Kudrnovský Jaromír0. hododpadáODV3.D (ELK)
1. hododpadáODV3.D (ELK)
2. hododpadáODV3.D (ELK)
3. hododpadáODV3.D (ELK)
4. hododpadáODV3.D (ELK)
5. hododpadáODV3.D (ELK)
6. hododpadáODV3.D (ELK)
Lhoťan Josef5. hododpadáMAT4.A (TEL)
Machač Václav4. hodspojeno (Vr)ANJ1.NA (S2)(S111)
Mušková Jaromíra4. hododpadáMAT2.A
5. hodsupl. (Dk)MAT1.B(S009)
6. hodsupl. (Er)MAT1.L(S302)
Pantlíková Marcela5. hododpadáUCE2.NA
Podlipná Pavlína1. hododpadáTEA2.A (S2)
2. hododpadáTEA2.A (S2)
5. hododpadáTEA2.A (S1)
Suková Kateřina1. hododpadáMAT2.B
Štěpán Martin1. hododpadáMAT4.A (VSČ)
4. hododpadáDEG4.A (TEL)
5. hododpadáIKT2.A (S2)
6. hododpadáIKT2.A (S2)
Štěpánová Zdeňka1. hododpadáCAD4.A (TEL)
2. hododpadáCAD4.A (TEL)
6. hododpadáFYZ2.B
Šturmová Pavlína1. hododpadáIKT2.A (S1)
2. hododpadáIKT2.A (S1)
5. hododpadáIKT4.A (VSČ)
6. hododpadáIKT4.A (VSČ)
Turko Jan0. hododpadáODV3.F (TRH)
1. hododpadáODV3.F (TRH)
2. hododpadáODV3.F (TRH)
3. hododpadáODV3.F (TRH)
4. hododpadáODV3.F (TRH)
5. hododpadáODV3.F (TRH)
Změny v rozvrzích tříd:
1.A4. hodEKO(S012)suplujeKonečná Vladislava(Wá)
1.B3. hodLOG(S009)suplujeDuštírová Helena(Mu)
5. hodMAT(S009)suplujeMušková Jaromíra(Dk)
1.CB1. hodTEKAUDsuplujeKlímek Jaroslav(Dk)
2. hodTEKAUDsuplujeKlímek Jaroslav(Dk)
4. hodANJ(D114)výměna <<Křížová Evaz 22.6. 4. hod
4. hodCJLvýměna >>na 22.6. 4. hod
1.D5. hodANJOPL(D105)změnaKřížová Eva
1.L2. hodBIO(S007)suplujeHerrmannová Radka(Mu)
6. hodMAT(S302)suplujeMušková Jaromíra(Er)
1.NA1. hodPRA(S111)suplujeJánská Marcela(Wá)
4. hodANJS2(S111)spojíMachač Václav(Vr)
2.A1.-6. hod akce třídy
2.B1.-6. hod akce třídy
2.CA2. hodCJL(D214)výměna <<Kestnerová Hanaz 5. hod
2. hodMOVvýměna >>na 5. hod
5. hodMOV(D210)výměna <<Ernest Josefz 2. hod
5. hodCJLvýměna >>na 2. hod
2.F5. hodMAT(D112)suplujeDvořáková Zuzana(Er)
2.NA1.-9. hod ukončení studia
3.B1.-6. hod akce třídy
3.CA0.-6. hod ukončení studia
3.D0.-6. hod ukončení studia
3.F0.-6. hod ukončení studia
4.A1.-9. hod ukončení studia
4.B1.-8. hod ukončení studia